X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Kurumsal Web Siteleri

AnasayfaYazılımlarKurumsal Web Siteleri

Kurumsal Web Siteleri

Responsive Sınırsız Dil
Hazır Web Site Kurumsal Firma 018

Hazır Web Site Kurumsal Firma 018

$49.86
Mobil Uyumlu Sınırsız Dil
Hazır Oto Galeri Web Sitesi 002

Hazır Oto Galeri Web Sitesi 002

1.690
Mobil Uyumlu Sınırsız Çoklu Dil
Kurumsal Hazır Site 011

Kurumsal Hazır Site 011

$53.15
Mobil Uyumlu Çoklu Dil
Temizlik Firması Hazır Site 901

Temizlik Firması Hazır Site 901

$46.50
Mobil Uyumlu Domain&Hosting
Hazır Site Kurumsal Domain Hosting Ücretsiz

Hazır Site Kurumsal Domain Hosting Ücretsiz

$53.15
Wordpress Destek Wordpress Kurulum
Wordpress Kurulum Hizmeti

Wordpress Kurulum Hizmeti

$43.18
Seo ve Mobil Uyumlu Gelişmiş E-ticaret
Hazır Web Sitesi Kurumsal Eticaret 017 Gelişmiş E-ticaret

Hazır Web Sitesi Kurumsal Eticaret 017 Gelişmiş E-ticaret

3.500
Responsive Sınırsız Çok Dil
Hazır Mimarlık Web Sitesi 003

Hazır Mimarlık Web Sitesi 003

$53.15
Responsive Ekonomik
Hazır Web Site Kurumsal Kobi Php Script

Hazır Web Site Kurumsal Kobi Php Script

$46.50
Her Sektöre Uygun Çoklu Dil Sistemi
Hazır Kurumsal Web Sitesi V20 Php Web Site

Hazır Kurumsal Web Sitesi V20 Php Web Site

$66.45
Mobil Uyumlu Gelişmiş E-ticaret
Kurumsal Firma V2022 E-TİCARET Hazır Sistem

Kurumsal Firma V2022 E-TİCARET Hazır Sistem

3.600
Wordpress Site Kurmak Mobil Uyumlu
Wordpress Web Tasarım Hizmeti

Wordpress Web Tasarım Hizmeti

$83.10
Mobil Uyumlu Çift Dil TR/EN
Kurumsal Php Script Hazır Site 010

Kurumsal Php Script Hazır Site 010

$53.15
Mobil Uyumlu Çoklu Dil
Kurumsal Hazır Site V2021

Kurumsal Hazır Site V2021

2.250
Mobil Uyumlu Yönetim Panelli
Hazır Tekstil Web Site V001 Hazır Site

Hazır Tekstil Web Site V001 Hazır Site

$46.50
Mobil Uyumlu Sınırsız Dil Renk
Mobilya Firması Hazır Site 004 Hazır Web Site

Mobilya Firması Hazır Site 004 Hazır Web Site

$46.50
Mobil Uyumlu Sınırsız Dil Renk
Kurumsal Web Tasarım Hazır Site PHP

Kurumsal Web Tasarım Hazır Site PHP

$53.15
Mobil Uyumlu Sınırsız Çoklu Dil
Avukat Hukuk Bürosu Hazır Web Site 2

Avukat Hukuk Bürosu Hazır Web Site 2

$53.15
Mobil Uyumlu Sınırsız Dil Translate
Kurumsal Hazır Site 007

Kurumsal Hazır Site 007

$53.15
Mobil Uyumlu Çift Dil
Kurumsal Hazır Site 008

Kurumsal Hazır Site 008

$53.15

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

1 2

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Bazı yazılımlar (yıllık ödeme) hariç domaine lisanslı olarak hazır site yazılımını ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Hazır Site Yazılımları bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız. (her durumda teknik alt yapı domain hosting ödemesi yaparsınız.) Bazı yazılımlarda alan adı ve hosting dahil edilerek yıllık dönemsel ödemelere tabidir.

Kurulum yapıyor musunuz?

Ücretsiz Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. İncelediğiniz sitenin DEMO görülen bilgileri ile aynı şekilde kurulur ve site, panel bilgileri teslim edilmektedir. Ekstrem ve karmaşık işlemler bulunmaz. Kurulum dosyası içerisinde gerekli talimat ve bilgiler mevcuttur. Kurulum işlemini bizim yapmamızı istediğiniz taktirde bu işlem ek ücret ile yapılmaktadır.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Yazılımlar domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen yazılım, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Web sitenizin kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Sipariş tarihi üzerinden 1 AY geçen lisanslar DEĞİŞTİRİLMEZ. Ancak aynı domainin uzantısını istediğiniz şekilde değiştirebiliriz. Örneğin: ilk siparişde domain uzantısı .net ise bunu daha sonra .com olarak değiştirebilirsiniz.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Yıllık ödeme ile satılan yazılımlar hariç , Evet barındırabilirsiniz. Ancak hosting hizmetinizin, ürünün tanıtım sayfasında belirtilen "sunucu gereksinimlerini" karşılıyor olması gerekmektedir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Yıllık yazılım ürünlerinde hosting&domain bizim sunucularda olacağından dolayı yine teknik destek alabilirsiniz. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Kredi kartı ile yapılan siparişler otomatik olarak onaylanır ve hesabınıza tanımlanır. Banka havale/eft ile ödenen siparişler hemen işleme alınmaktadır ve ortalama 1 saat içerisinde onaylanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra indirme linkiniz müşteri hesabınıza otomatik olarak tanımlanmaktadır. Kurulum sağlandığında hosting alanınızda zip dosyası mevcut olacaktır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer ödeyebilirsiniz. Varsa taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olabilir.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

PAYPAL ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Malesef Paypal, Türkiye'de faaliyet göstermediği için kabul edemiyoruz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Bilgim Yok Destek ve Danışmanlık Hizmetiniz Var mı?

Evet. Hiç bilginiz yok ya da zaman bulamayacaksınız. O halde web sitesinde yer almasını istediğiniz yazı, görsel vb bilgileri gönderin, Web sitesi güncelleme hizmetini daha avantajlı fiyata almış olun. Örnek; Google aramalarında çıkması, Yandex ve diğer aramalarda sitenizin görülmesi için yapılması gereken işlemler var. Bu ve benzer işlemleri sağlıyoruz.

Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal Web Sitesi Nedir?

Kurumsal web sitesi; özel ya da kamu alanlarında, belirli resmi kayıtları sağlanmış, firmalar ve marka ve kurumların hedef kitleleri ile etkileşime girerek ürün ya da hizmetlerini tanıtmak ve yeni müşterilere ulaşmak için kendilerini tanıtmak amacı ile oluşturdukları bir yapıdır. Şirketler ne ister, hizmet ve ürünleri daha çok reklam,tanıtım yapmak, fazla sayıda ziyaretçisis olması ve bu ziyaretçileri müşteriye çevirmek ister. Kurumsal web sitesi tasarımı yaptığınızda müşteri gelirmi? Doğru çalışmalar sağlanmazsa, eksik ve hatalı bir proje çalışması size hiçbir şey kazandırmayacak. Bu yüzden kurumsal web sitesi tasarımında doğru firma ile çalışmanız çok önemlidir.

hazır kurumsal web sitesi php,hazur site,ekonomik ucuz web sitesi

2023 yılında interneti kullanmayan neredeyse kalmadıi araclarımızda bile wi-fi ile internet görebilmekteyiz. Mobil internet, cep telefonu ile internette ziyaretçi sayıları artık %80 oranlarında, böyle bir zamanda şirketler için web sitelerinin önemi her geçen gün artmaktadır.
E-ticaret sitelerinden, nasıl yaparım sitelerine, kişisel bloglardan, kariyer sitelerine, firma tanıtım siteleri, inşaat firması web siteleri,temizlik şirketi hazır site,halı yıkama hazır site,oto yıkama hazır site gibi birçok alanda sektörel yazılımlar sunuyoruz.

Tüm kullanıcılarına çok kısa sürede ulaşmayı ve kurum kimliğine uygun şekilde tasarım ile geniş kitlelere gerekli bilginin iletilmesini sağlayabilmektedirler. Profesyonel ve işini bilen tecrübeli Web tasarım ajansı veya reklam ajansları tarafından oluşturululan profesyonel kurumsal web sitesi marka bilinirliğini artırmaya yardımcı olur.

Kurumsal firma web sitesinde olması gereken temel özellik;

Web sitesinin alan adı firma ve içerikle alakalı olmalı, Geniş ve özgün içerik yapısına sahip olmalı, Logo ile tasarım,renkler uyumlu olmalı, Web sitesinde yazılım altyapısında artık flash kullanılmamalı, gizli iframe vb. alanlar olmamalı, frontend dediğimiz ön arayüz ziyaretçilerin aradıklarını kolayca bulabilecekleri şekilde tasarlanmalı, Siteye girenlerin size hızlı iletişim kurmaları sağlanmalı, whatsapp,tıkla ara telefon, tıkla eposta vb. Web sitesi tüm tarayıcılarda düzgün ve sorunsuz çalışmalı, Arama motorlarına uygun SEO kriterlerine uyulmalı, meta taglar ve link yapısıyla(sef link) hazırlanmalı, Google ve diğer arama motorlarına set edilmeli, servislerin takip edilmesi sağlanmalı.

Bizler size neler sunarız?
İntennet web sitelerin yer aldığı İnternette işlerini hızlandıracak çözümler Skynet Yazılım ile daha kolay! Kurumsal web siteler ile kendinizi en iyi şekilde ifade ederek işinizi 7/24 Online olacak şekilde yayımlayın ve siz işinize odaklanın. Size özel, kurumsal bir web siteniz olsun ister misiniz?

Şirketinizi yansıtacak, dolu dolu, modern, seo ve mobil uyumlu , yönetim paneli olan son teknoloji sektöre kurumsal web sitesi tasarımı için bizimle iletişime geçin.


Hosting Billing Automation by WISECP
web tasarım telefon web tasarım whatsapp iletişim Top